Marek Simon - kreslené vtipy, kresby na zakázku, kreslené obrázky, vtipné ilustrace, kreslená přání
[CNW:Counter]
Marek Simon - kreslené vtipy, kresby na zakázku, kreslené obrázky, vtipné ilustrace, kreslená přání
 
autor

 

Vážený návštěvníku.
Moje aktuální stránky a kresby najdeš na www.simoncartoons.com
Tyto stránky jsou již přes 10 let neaktuální. Je to ukázka mé začátečnícké neumělé tvorby z let 2000-2004, kterou tady z nostalgie nechávám.

Díky za pochopení.

 

 

Jak to začalo a skoro skončilo
Kreslířské sklony se u mě začaly objevovat poprvé v roce 1999. Tehdy to bylo ještě takové kreslení do šuplíku s frekvencí jeden vtip za dva měsíce. I přes jejich nevalnou kvalitu byly kupodivu některé z nich otištěny. Opravdové kreslení přišlo až v roce 2000 kdy mé kresby začaly pravidelně vycházet v časopise Trnky Brnky.

Vrcholu zářné kariéry jsem dosáhl v roce 2002, kdy jsem publikoval ve zhruba 6 časopisech. Však to znáte. Kresby na titulních stranách, autogramiády s frontami obnažujících se dívek (pouze za účelem kresby na tělo samozřejmě). Po dostudování vysoké školy v roce 2004 ale přestal na kreslení zbývat čas.

Tvůrčí období se u mě vždy střídalo s nečinností. Několikaletá pauza, která ovšem přišla po dokončení školy byla až nezdravě dlouhá. Paňáca postupně zmizel z většiny časopisů a návštěvnost mých předešlých webových stránek nezadržitelně klesla téměř na nulu. A i ta hrstka posledních návštěvníků, která zoufale brouzdala po zaprášených, tři roky neaktualizovaných stránkách marně nechávala vzkazy v návštěvní knize.

Když jsem si pak jednou promazával spamy a hory vtipných emailů, našel jsem jeden s názvem "fakt hustý matroš" a v něm kromě jiného i jednu svou kresbu. Došlo mi, že moje kresby ještě žijí a že ještě není pozdě je vzkřísit. A tak se od Vánoc 2007 pomalu rodí nové kresby.

Časopisy, ve kterých se vyskytly mé kresby:


Humoristické
Česká liga karikaturistů
Frky
Ftipný šejk
Oškeřáček
Trnky brnky
Srandokaps
Vyškeřák

Ostatní
Euro campus
Marketingové noviny
Strategie
Baťa magazín
Lidové noviny
SGC
magazín
+ blíže neurčený počet internetových stránek

Kontakt
mareximon@email.cz

 

 

 
úvod | kreslené vtipy | kresby na zakázku | autor | zákulisí ...:::....www.mareximon.com | mareximon@email.cz